تاریخچه شرکت

شرکت ساختمانی تهران تحکیم در سال ۱۳۶۷ بدست دو تن از مهندسان به نام کشور، مهندس محمدعلی منائی و مهندس عباس کریمی نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سابق شرکت کیسون تاسیس شد.
این شرکت در همان سالهای نخست فعالیت، موفق به انجام پروژه های بزرگی در جنوب کشور شد که باعث پیشرفت سریع در رتبه بندی شرکت های ساختمانی و همچنین تقدیرنامه های مختلف از جمله تقدیرنامه به قلم رئیس جمهور وقت آقای هاشمی رفسنجانی شد.
بعد از آن این شرکت فعالیت های خود را در پایتخت با پروژه هایی نظیر برج دفتر مرکزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و سفارت و منزل سفیر کره جنوبی در تهران ادامه داد. 

انجام به موقع و کامل تعهدات در کنار کیفیت فنی عالی موجبات تبدیل شدن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی ایران را فراهم آورد تا بالاخره در سال ۱۳۸۱ موفق به کسب رتبه ۱ ابنیه و رتبه ۲ تاسیسات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شد. پس از آن پروژه های متنوع دیگری از جمله بیمارستان عسلویه و شهرک های مسکونی عظیمی در جنوب کشور را به انجام رساند.
بعد از سال ۱۳۸۴ و با تغییر رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران، ادامه روند آبادانی کشور با عدم تخصیص بودجه کافی به پروژه های عمرانی کند شد. شرکت ساختمانی تهران تحکیم هم که مشمول وضعیت نامناسب در پروژه های دولتی شده بود رویکرد سابق خود در انجام پروژه های عمرانی دولتی را تغییر داد و از آن پس پا به عرصه پروژه های خصوصی شهری گذاشت.
این شرکت با نام برند تهران تحکیم پروژه های مسکونی و اداری مختلفی را در محدوده منطقه ۱ تهران به سرانجام رسانده است. برند تهران تحکیم چند سالی است با بروزرسانی نیروها و اضافه شدن نیروهای جوان در کنار نیروهای مجرب پیشین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حال ساخت پروژه های لاکچری و مدرن از جمله پروژه های بوکان ۱ و بوکان ۲ در بهترین منطقه پایتخت، با استفاده از بهترین متریال ها می باشد.

تهران تحکیم با ساخت بیش از ۲۱۰,۰۰۰ مترمربع  بناهای مختلف در جای جای کشور در طول بیش از ۳۰ سال همچنان مصمم است به راه خود در جهت آبادانی ایران ادامه دهد.

بهار ۱۳۹۸
مدیرعامل – نیما منائی